Do odpočtu zbývá: 45 let 327 dnů 22 hodin 9 minut 28 vteřin

Novinky


Nepropásněte poslední šanci pořídit si startovné za zvýhodněnou cenu!

Máte rádi pohyb? Je vám méně než 111 let? Nemáte nic naplánováno na sobotu 28. října? Pokud ano, otevřete diáře a kalendáře a pište novou událost - 7. ročník OTROKOVICKÝCH SVAHŮ!

Nezáleží na tom, jestli máte natrénováno či nemáte. Máme tratě pro každého. Pokud si netroufnete zaběhnout 5 nebo 10 km dlouhý okruh, můžete zkusit Nordic-walking. Závodit můžou i děti, na svých vlastních tratích samozřejmě. Nezapomeňte se registrovat! Pokud se zvládnete zaregistrovat předem, můžete i trochu ušetřit 😉. Online registrace běží do 23. října přímo tady na stránkách. Pokud to však nestihnete, nevěšte hlavu. Rádi vás dohlásíme na místě.

Takže, seberte celou rodinu a doražte! Budeme se těšit!

Zaregistrujte Se Nyní! Registrace končí za týden

Soutěžte o stylovou čelenku a startovné zdarma!

Tak co, připraveni na závod? Aby přípravy byly pro vás ještě trochu zajímavější, nachystali jsme si pro vás soutěž! Zapojte se do soutěže o stylovou čelenku OE Svahů a startovné zdarma pro výherce i jeho kamaráda! Pravidla jsou naprosto jednoduchá, stačí, když dáte like našemu soutěžnímu příspěvku na facebooku, budete ho sdílet a napíšete do komentáře, komu by tato čelenka slušela. Výhercem bude ten, kdo bude mít u svého komentáře nejvíce liků. Najdete nás na https://www.facebook.com/otrokovicke.svahy. Přejeme vám hodně štěstí!

Soutěž o čelenku

Fotogalerie 2022

Už je to tady! Fotkami z 6. ročníku Otrokovických svahů se můžete pokochat na sdíleném Google disku.

Otrokovické svahy 2022

Soutěžte o stylovou čepičku a startovné zdarma!

Tak co, připraveni na závod? Aby přípravy byly pro vás ještě trochu zajímavější, nachystali jsme si pro vás soutěž! Zapojte se do soutěže o stylovou čepičku OE Svahů a startovné zdarma pro výherce i jeho kamaráda! Pravidla jsou naprosto jednoduchá, stačí, když dáte like našemu soutěžnímu příspěvku na facebooku, budete ho sdílet a napíšete do komentáře, komu by tato čepička slušela. Výhercem bude ten, kdo bude mít u svého komentáře nejvíce liků. Najdete nás na https://www.facebook.com/otrokovicke.svahy. Přejeme vám hodně štěstí!

Soutěž o čepičku

Novinka: Čipové měření

Tak jsme zase tady a přinášíme vám žhavou novinku! Abychom zajistili přesnější měření vašich sportovních výkonů, budeme letos nově využívat čipy. Již se nestane, že se budou vaše hodinky rozcházet s našimi stopkami. Nově budeme vědět naprosto přesně, v kolik jste překročili cílovou čáru. Zároveň nám to umožní rychleji výsledky vyhodnocovat a počítat, kolik závodníků máme ještě na trati, můžeme vám tak poskytnou lepší servis i v tomto ohledu. Čipy budou přiděleny všem závodníkům, dokonce i těm v dětských kategoriích. Prosím nezapomeňte si je před závodem vyzvednout na prezentaci. V cíli pak čipy budou vybírány nazpátek. Ke každému čipu bude přiřazeno jméno, takže doporučujeme čipy opravdu vracet ;)


Otrokovice svahy již po šesté!

Máte rádi pohyb? Je vám méně než 111 let? Nemáte nic naplánováno na sobotu 28. října? Pokud ano, otevřete diáře a kalendáře a pište novou událost - 6. ročník OTROKOVICKÝCH SVAHŮ! Nezáleží na tom, jestli máte natrénováno či nemáte. Máme tratě pro každého. Pokud si netroufnete zaběhnout 5 nebo 10 km dlouhý okruh, můžete zkusit Nordic-walking. Závodit můžou i děti, na svých vlastních tratích samozřejmě. Nezapomeňte se registrovat! Pokud se zvládnete zaregistrovat předem, můžete i trochu ušetřit ;) . Online registrace běží do 23. října na přímo tady na stránkách. Pokud to však nestihnete, nevěšte hlavu. Rádi vás dohlásíme na místě. Takže, seberte celou rodinu a doražte! Budeme se těšit! Váš pořadatelský tým ☺

Tratě na 10 a 5 kilometrů + nordic walking